Milletvekili Nilgün Ök’ten Başkan Örki’ye hayırlı olsun ziyareti

Denizli Ak Parti Milletvekili Nilgün Ök, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak; başkanlık görevinde kendisine başarılar diledi.

Milletvekili Nilgün Ök’ten Başkan Örki’ye hayırlı olsun ziyareti

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Pamukkaleli seçmenin yüksek desteğiyle Pamukkale Belediye Başkanı olarak seçilen Başkan Avni Örki’yi, Denizli AK Parti Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün Ök ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette; Milletvekili Ök, Başkan Avni Örki’ye hayırlı olsun dileklerini iletti. Başarılı seçim sonuçları nedeniyle Başkan Örki’yi tebrik eden Milletvekili Ök, yürüteceği 5 yıllık başkanlık görevinde kendisine başarılar diledi.

“BAŞKANIMIZ PAMUKKALE’Yİ EN İYİ ŞEKİLDE İMAR VE İHYA EDECEKTİR”

Denizli’nin en büyük ilçesi olan Pamukkale’nin Örki’yle şimdi olduğundan daha güzel bir hale kavuşacağından emin olduğunu ifade eden Milletvekili Ök, "Pamukkale özellikle turizm alanında Dünya’nın cazibe merkezi olan ve eşi benzeri görülmemiş bir değerimizdir. Bu nedenle ilçemiz Dünya vizyonuyla ele alınmalı ve Pamukkale marka bir kent haline getirilmelidir. Eminim ki Avni Başkanımız bu güzel ve Denizli’nin en büyük ilçesi olan Pamukkale’yi en iyi şekilde imar ve ihya edecektir. Kendisine milletin takdiriyle gelmiş olduğu başkanlık görevinde başarılar diliyorum. Rabbim mahcup etmesin" diye konuştu.

“CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ”

Pamukkale’yi el birliği ile kalkındıracaklarını belirten Başkan Örki, "Pamukkale’yi bütün Dünya’nın parmakla gösterdiği örnek bir marka kent haline getirmek için canla başla çalışacağız. Değerli milletvekillerimiz ile işbirliği içinde olacak, ilçemizin kalkınmasına, vizyonuna en iyi şekilde birlikte yön vereceğiz. Nazik ziyaretlerinden ve tebriklerinden dolayı Denizli Milletvekilimiz Nilgün Ök’e çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf ali
Yusuf ali - 3 yıl Önce

Hayırlı olsun Allah utandırmasın inşallah Muhammet subaşıoğlu ve Hüseyin gürlesin gibi yapmaz Osman Zolanı örnek alır. Yoksa o da silinir gider...

SIRADAKİ HABER