Örki; “Sandıklardan ne çıkarsa başımızın üstünde yeri vardır”

Pakize ve Suzan Özkardeş İlkokulu’nda oyunu kullanan Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, “Biz, kendimizi ve projelerimizi anlatmaya çalıştık. Bundan sonrasında takdir milletimizindir. Sandıklardan ne türlü sonuç çıkarsa çıksın, başımızın üstünde yeri vardır” dedi.

Örki; “Sandıklardan ne çıkarsa başımızın üstünde yeri vardır”

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki oyunu, Pakize ve Suzan Özkardeş İlkokulu’ndaki 2027 nolu sandıkta kullandı.

Eşi Nur, oğlu Asım, Kızı Elif Örki ile birlikte oy kullanan Örki’ye; babası Mehmet Örki de yalnız bırakmadı.

Oy kullanma işleminin ardından açıklama yapan Örki; “Memleketimizin demokrasisi gerçekten güçlü. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen sandıklar dolmaya başlamış. Bu da seçimlere katılım oranının yüksek olacağını gösteriyor. Biz çalıştık, gayret ettik. Kendimizi ve projelerimizi anlatmaya çalıştık. Bundan sonrasında takdir milletimizindir. Sandıklardan ne türlü sonuç çıkarsa çıksın, başımızın üstünde yeri vardır. 2019 yerel seçimlerimizin, ülkemize, Pamukkalemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. Eşi Nur Örki; şunları söyledi: “Seçimlerimizin inşallah Denizlimize, Pamukkalemize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah hayırlarla sonuçlanır.”

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211