Örki’ye 1’i MHP’Lİ 5 yardımcı

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, önümüzdeki 5 yıl boyunca yardımcılığını üstlenecek çalışma arkadaşlarını belirledi. Başkan Örki; AK Partili meclis üyeleri Ayhan Soyfidan ve Gamze Sevgi ile MHP’li meclis üyesi Ramazan Eskin’i Başkan Yardımcısı olarak belirlerken, dışarıdan görevlendirdiği Hüseyin Çolakoğlu ve Mehmet Keskin’le birlikte başkan yardımcıları sayısını 5’e çıkardı. Avni Örki Pamukkale Belediyesi’ni 5 başkan yardımcısı ile yönetecek.

Örki’ye 1’i MHP’Lİ 5 yardımcı

Başkanlık mazbatasını almasının ardından hızlı bir şekilde göreve başlayan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, önümüzdeki 5 yıl boyunca Pamukkale’ye hizmet edecek çalışma arkadaşlarını belirledi. Başkan Örki; AK Partili meclis üyeleri Ayhan Soyfidan ve Gamze Sevgi ile MHP’li meclis üyesi Ramazan Eskin’i Başkan Yardımcısı olarak belirlerken, dışarıdan görevlendirdiği Hüseyin Çolakoğlu ve Mehmet Keskin’le birlikte başkan yardımcıları sayısını 5’e çıkardı. Avni Örki Pamukkale Belediyesi’ni 5 başkan yardımcısı ile yönetecek.

Pamukkale Belediye Başkan Örki, bu kapsamda Ayhan Soyfidan, Gamze Sevgi, Ramazan Eskin, Hüseyin Çolakoğlu ve Mehmet Keskin’i başkan yardımcıları olarak görevlendirdi.

Genç ve dinamik bir ekip oluşturmaya özen gösterdiklerini belirten Başkan Örki, “Pamukkale çok yönlü ve farklı alanlarda geniş yelpazeye sahip bir ilçe. Bu nedenle meclis üyelerimizin belirlenmesinden itibaren başlayan süreçte tarımın, kültürün, hayvancılığın, turizmin ve eğitimin merkezi olan Pamukkalemizde genç ve dinamik bir ekip oluşturmak için çok gayret ettik. Başkan yardımcılarımızı da belirlerken aynı özen ve titizliği göstererek alanında uzman, genç ve tecrübeli isimleri görevlendirdik. Yaş ortalamasının 43 olduğu başkan yardımcılarımız ile birlikte yorulmadan, sıkılmadan Pamukkale’ye gece gündüz ayrımı olmaksızın hizmet edeceğiz. 61 mahallemizde yaşayan her bir vatandaşımıza hizmet götürmek için var gücümüzle çalışacak, onların talep ve sorunlarına güçlü kadrolarımızla kulak vereceğiz.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER