Özkan; “Seçimler, demokrasimizin şölenidir”

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Meslek Yüksekokulu’nda sandık başına giden AK Parti Gurup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, “Demokrasiler, seçimlerimizle ayakta olur. Seçimler, demokrasimizin şölenidir” dedi.

Özkan; “Seçimler, demokrasimizin şölenidir”

AK Parti Gurup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Meslek Yüksekokulu’ndaki 1316 nolu sandıkta oy kullanarak; vatandaşlık görevini yerine getirdi.

Vatandaşlarla birlikte sıraya giren ve oyunu kullanan Özkan, oy kullanma işleminin ardından şunları söyledi: “Demokrasiler, seçimlerimizle ayakta olur. Seçimler, demokrasimizin şölenidir. Bugün 81 vilayetimizde; büyükşehir belediye başkanlarımızı, ilçe belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimizi ve muhtarlarımızı seçiyoruz. Bizim burada en büyük arzumuz, milli iradenin tam bir şekilde tecelli etmesidir. Bu da adil, hür, demokratik bir seçimle meydana geliyor. Bugün burada bir taraftan devletimizin resmi görevlileri, diğer taraftan partilerimizin müşahitleri huzurunda gelişmiş demokrasilerde olması gerektiği gibi güzel bir seçimi hayata geçiriyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211