Şevik; “Buldanlılar hak ettiği hizmeti alacak”

Geçerli oyların yüzde 36’sını alan Cumhur İttifakı’nın MHP’li Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik, seçim zaferini Alanyazı Meydanı’nda kutladı. Buldanlı seçmenlere teşekkür eden Şevik, “Buldanlılar hak ettiği hizmeti alacak” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde Buldan’da 21 bin 129 seçmenden 18 bini sandık başına giderek Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı, Buldan Belediye Başkanlığı ve meclis üyelerini belirlemek üzere oy kullandı.

Geçerli oyların yüzde 36’sını alarak yeniden Buldan Belediye Başkanılğı’na seçilen Mustafa Şevik, seçim zaferini Alanyazı Meydanı’nda kutladı.

Meydanda kalabalığa seslenen Şevik, “Demokrasi bu kez bizden yana tecelli etti. Ben Buldanlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Kazanan Buldan oldu. Ben 2007 yılında Temel Başbuğ’dan devraldığım belediye başkanlığı görevini yürüttüğüm 7 yılda Buldan’da 70 yıllık hizmet ettim. Önümüzdeki 5 yılda da 50 yıllık hizmeti Buldan’a kazanmaya hazırım. Tabi ki bunu Buldanlılarla birlikte gerçekleştireceğiz. Bu dönem daha güçlüyüz. Üç ayaklı kaynağa sahibiz. Buldan’ın yerel kaynakları ile Büyükşehir ve devlet kaynaklarını kullanarak Buldan’ın, önümüzdeki 5 yılını değil 50 yılını inşa edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER