Subaşıoğlu; “Demokrasimize sahip çıkmaya devam edeceğiz”

Servergazi İMKB Kız Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi’nde oyunu kullanan Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, “Demokrasimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Ben tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Subaşıoğlu; “Demokrasimize sahip çıkmaya devam edeceğiz”

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu; oyunu; eşi Hacer Subaşıoğlu ile Servergazi İMKB Kız Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde yer alan 2102 nolu sandıkta kullandı.

Seçimlere ilişkin açıklama yapan Subaşıoğlu, “Önümüzdeki dönem ile ilgili Merkezefendi için son derece heyecanlıyız. Bugün hemşehrilerimiz oy kullanıyorlar. Ben tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Görüyorum ki kuvvetli şekilde sandıklara sahip çıkılıyor. Demokrasinin gereği olarak tüm hemşehrilerimiz oylarını kullanacaklar. Önemli olan kişiler değil, önemli olan Merkezefendi’nin, Denizli’nin, ülkemizin geleceğidir. Ben inanıyorum ki Merkezefendimiz çok daha güzel olacak. Allah’ın izniyle çok daha güzel işlere imza atılacak. Özellikle gençlerimiz ve çocuklarımız ile ilgili emin adımlarla yol yürümesi gerekiyor. Bu çerçevede oylarımız hayırlı olsun. Demokrasimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Ben tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun. İnşallah Merkezefendimiz, Denizlimiz ve ülkemiz çok daha güzel olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211