Vekil Tin; “Söz de, yetki de, karar da milletimizin”

Oyunu Ticaret Odası Ahi Sinan İlkokulu’nda kullanan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Milletimiz bugün verdikleri oylarla önümüzdeki 5 yıllık süreçte kendisine hizmet edecek yerel yöneticileri belirliyor. Şimdi artık söz de, yetki de, karar da milletimizin” dedi.

Vekil Tin; “Söz de, yetki de, karar da milletimizin”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, oyunu kullanmak Pamukkale İlçesi’nin Kervansaray Mahallesi’ndeki Ticaret Odası Ahi Sinan İlkokulu’na gitti. 1193 No’lu sandıkta Mahalli İdareler seçimleri için oyunu kullanan Milletvekili Şahin Tin, mahalli idareler seçimlerinin Denizli, ilçeleri ve Türkiye için hayırlı olmasını diledi.

Milletvekili Şahin Tin, “Seçimler millet iradesinin tecelligahıdır. Çok şükür huzur ve güven içinde seçimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bir bayram havasında yapılan bu seçimin, ruhuna yakışır bir vakar üzere neticelenmesi en büyük temennimizdir. Halkımız bugün yapılan mahalli idareler seçimlerinde iradesini sandığa yansıtarak önemli bir kararın daha altına imzasını atıyor. Bugün tanıklık ettiğimiz bu tarihi süreçte milletimizin vazgeçilmez değerlerinin sonsuza dek yaşamasını sağlamak ve bunun önündeki taşları bir bir temizlemek adına hep birlikte önemli bir karara imza atıyoruz. Bugün gelecek 5 yılda hizmet edecek yerel yöneticileri belirliyoruz. Şimdi artık söz de, yetki de, karar da milletimizin. Bu vesileyle mahalli idareler seçimlerinin güzel ve hayırlı sonuçlara vesile olmasını diliyorum. Seçimlerimiz hayırlı olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211