Yeni Başkan Doğan, aynı pozu yeniden verdi

Seçim çalışmaları kapsamında Şeniz Doğan’ı ağırlayan ve Kale Belediyesi eski Başkanları’ndan MHP’li İsmail Yarımca, “Bu dikiş tuttu” demişti. 31 Mart Yerel Seçimleri’nden zaferle çıkan Doğan, Yarımca’yı yeniden ziyaret etti ve aynı pozu verdi.

Yeni Başkan Doğan, aynı pozu yeniden verdi

24 Mart Pazar Günü seçim çalışmaları kapsamında Şeniz Doğan’ı ağırlayan ve dikiş makinesi başında poz veren Kale Belediyesi eski Başkanları’ndan MHP’li İsmail Yarımca, “Bu dikiş tuttu” esprisini yapmıştı.

31 Mart Yerel Seçimleri’nden zaferle çıkan Doğan, Yarımca’yı yeniden ziyaret etti ve aynı pozu verdi.

Sağ siyasetin önemli isimlerinden Yarımca ile aynı terzihanede bir araya gelen Doğan, “İsmail Başkanım, bu fotoğrafı unutma. ‘Bu dikiş tuttu’ dedik. ‘Seçimden sonra geleceksin ve biz seninle aynı kareyi vereceğiz. Sağcısı solcusu, her siyasetten görüşteki insanın Merkezfendi'nin kardeşini yeniden yazmak için nasıl özverili bir çalışmayı ilmek ilmek dokuduğunu tekrar göstereceğiz’ demişti. Geldik aynı masada fotoğrafımızı güncelledik" diye konuştu.

AKÇEŞME ESNAFINDAN DOĞAN İÇİN LOKMA HAYRI

Doğan'ın Başkanlığı kazanması durumunda lokma adağında bulunan Akçeşme esnafı, adaklarını gerçekleştirdi. Merkezfendi’nin yeni Belediye Başkanı Şeniz Doğan, lokma hayrına katılarak esnafı yalnız bırakmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER