Zolan; “Seçimler, demokrasi bayramı ve şölenidir”

Oyunu Hayırseverler Ortaokulu’nda kullanan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan; “Seçimler, demokrasi bayramı ve demokrasi şölenidir. İnşallah bayram ve şölen havasında devam eder. Sonuçta milletimiz ne derse odur” dedi.

Zolan; “Seçimler, demokrasi bayramı ve şölenidir”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan; oyunu Hayırseverler Ortaokulu’ndaki 2077 nolu sandıkta kullandı.

Eşi Berrin Zolan ile birlikte gelen Başkan Zolan; “Bugün millet iradesinin tecelli edeceği gün. Seçimler demokrasimizin vazgeçilmezidir. Milletimiz, kendisine hizmet edecek, 5 yıl boyunca bu şehri daha iyiye gidecek olanı seçme günü. Milletimiz kimi arzuluyorsa onu seçecek. Bugün yoğun bir katılım var. Seçimler, demokrasi bayramı ve demokrasi şölenidir. İnşallah bayram ve şölen havasında devam eder. Sonuçta milletimiz ne derse odur. Sonucu da başımıza taç ederiz. İnşallah şehrimiz, Denizli’de yaşayan kardeşlerimiz için en için en güzeli ve en hayırlısı olur. Ülkemiz için de hayırlısı olsun. Sahada yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlattık. Bizim yaptıklarımız ortada. Eğer bu görev yeniden bize verilirse yine ‘gece-gündüz’ demeden çalışmaya gayret edeceğiz. İnşallah şölen, bayram havasında, kimsenin kalbi kırılmadığı, güzelliklerle milletin iradesinin sahip çıkıldığı, sonucun da herkes tarafından kabul gördüğü bir süreç olur. Herkes de başına taç etsin. Aday olarak da beklentim; tabi ki de her türlü sonuca saygılıyız” dedi. Oyunu kullanarak vatandaşlık görevini yerine getiren Başkan Zolan’ın eşi Berrin Zolan; “Bugün çok şükür oyumuzu kullandık, vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Buradan çıkacak sonucun da şehrimize, ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221