ZEYTİN DALI..

Terörden kurtuluş savaşı, dostun düşmanın net olarak ortaya çıkarılma operasyonu, Türkiye Cumhuriyetinin uyanış hareketi, Suriye sivil halkına dost eli, doğu-güneydoğu bölgemiz başta olmak üzere tüm ülkenin rahatlatılma mücadelesi vb. adına ne dersek diyelim, ortak adına “Zeytin Dalı” dediğimiz harekatın 23. Günündeyiz. 1500 e yaklaştı telef edilen terörist rakamı, ama daha bitmedi, bitene kadar devam.

Tabi kolay değil. Tüm ülkenin orada olan biteni çok iyi idrak etmesi lazım. Bu coğrafyanın her ferdi bilmelidir ki, biz rahat rahat işimizi gücümüzü icra edelim, yiyelim içelim uyuyalım çoluk çocuğumuzla güvenle hayatımızı sürdürelim diye yapılıyor bu operasyonlar. Yüzyıllardır kimseye boyun eğmeyen bu vatan evlatları bundan sonra da namerde boyun eğmesin diye çarpışıyor ana kuzuları, şehid oluyor, gazi oluyor.

Biz sıcak yatağımızda uyurken, çorbamızı çayımızı yudumlarken şehid düştü 11 vatan evladı. Onlar şehid oldu, yüreğimiz yandı, geride 80 milyon yaralı.Üzgünüz ama aynı güç kararlılık ve sabırla devam.Dua ediyoruz ve yerimizde duramıyoruz, Her an cepheye gitmeye hazırım/hazırız, tüm varlığımızla hazırız, cephedeki mehmedçiğim yanlız olmadığını bilsin, ünvan ve makamlarımız hiç önemli değil,herkes bilsin ve idrak etsin, bu bir kurtuluş savaşıdır, terörden ebediyen kurtuluş, bir düşer bin kalkarız, TERÖRÜN KÖKÜ KURUYACAKTIR!!!, AL BAYRAK HEM TÜRKİYE CUMHURİYETİMİZDE HEM TÜM DÜNYADA İNMEYECEK DÜŞMEYECEK DÜŞÜRÜLEMEYECEKTİR.

 

YORUM EKLE