Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız verdi. Her gün bir ilçeye giderek hem partililer hem de vatandaşlarla buluşan Başkan Zolan, hem yatırımları inceliyor hem de ilçelerin talep ve isteklerini not ediyor. Başkan Osman Zolan’nın bu kez ki durağı Çameli İlçesi oldu.

Çameli İlçesi’nde Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve Çameli AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından karşılanan Başkan Osman Zolan ilk olarak partililer ile buluştu. Burada partililer ile sohbet eden ve ilçedeki yatırımlar hakkında bilgi alan Başkan Zolan, daha sonra seçim çalışmalarıyla ilgili partililerle kısa bir değerlendirmede bulundu.

Denizli OSB’de 'Vuk Enflasyon Muhasebesi' uygulamalı eğitimi düzenlendi Denizli OSB’de 'Vuk Enflasyon Muhasebesi' uygulamalı eğitimi düzenlendi

İlçe ziyaretleri hakkında DRT TV mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe ziyaretlerine devam ettiğini ve bu gün ki ziyaretini de Denizli’nin gözbebeği olan Çameli İlçesi’ne yaptığını belirtti.